Salvagnini B3.135-3000
سعر ثابت بالإضافة إلى ضريبة القيمة المضافة
سنة الصنع
٢٠١٧
الحالة
مستعمل (يعمل بكامل كفاءته)
الموقع
Porvoo فنلندا
more Images
Salvagnini B3.135-3000
Salvagnini B3.135-3000
Salvagnini B3.135-3000
Salvagnini B3.135-3000
Salvagnini B3.135-3000
Salvagnini B3.135-3000
Salvagnini B3.135-3000
Salvagnini B3.135-3000
Salvagnini B3.135-3000
Salvagnini B3.135-3000
بيانات عن الآلة
اسم الماكينة:
آلة ضغط الثني
الشركة المصنعة:
Salvagnini
طراز:
B3.135-3000
سنة الصنع:
٢٠١٧
الحالة:
شبه جديد (مستعمل)
الوظائف:
يعمل بكامل كفاءته
ساعات التشغيل:
٢٠٥ h
السعر والموقع
الموقع:
Porvoo, Suomi فنلندا
اتصل
تفاصيل فنية
العرض التشغيلي:
٣٬٠٠٠ مم
نوع التحكم:
تحكم CNC
درجة الأتمتة:
تلقائي
تحديث:
آخر مرة في ٢١.١١.٢٠٢٥
وصف
For Sale: Salvagnini B3 ATA 135/3000 – Year 2017
Key Features:
- ATA Automatic Tool Adjuster for rapid tool configuration
- Hybrid technology: energy-efficient, quiet operation, and excellent accuracy
- High repeatability and fast cycle times
- Suitable for both small-batch and serial production
- Robust frame and premium Italian engineering
Technical Specifications:
- Maximum bending force: 135 tons
- Working length: 3000 mm
- Table length: 3060 mm
- Distance between side frames: 2640 mm
- Throat depth: 435 mm
- Approach/return speed: 250 mm/s
- Bending speed: 15 mm/s
- Maximum stroke: 350 mm
Gbsdpfx Aoxykxneiasl
- Table–ram opening: 600 mm
- Total machine length: 4310 mm
- Overall width: 1735 mm
- Overall height: 3295 mm