Innovation Laser CX-CS1500-3000-H
EXW في بي بالإضافة إلى ضريبة القيمة المضافة
سنة الصنع
٢٠٢٥
الحالة
جديد
الموقع
Mikołów بولندا
more Images
بيانات عن الآلة
اسم الماكينة:
عدة لحام
الشركة المصنعة:
Innovation Laser
طراز:
CX-CS1500-3000-H
سنة الصنع:
٢٠٢٥
الحالة:
جديد
السعر والموقع
الموقع:
Kolejowa 2, 43-190 Mikołów, Polska بولندا
تحديث:
آخر مرة في ٢٤.٠٣.٢٠٢٦
وصف
Hand-held laser welding machine Fiber Innovation Laser
Laser power: 1500W - 3000W
Gedpfxot Al Txs Aiaebl
Technical parameters (1500W / 2000W / 3000W):
- Laser wavelength: 1070 nm +/-10 nm
- Maximum power consumption: 8 kW / 10 kW / 13 kW
- Cooling system: water-based
- Operating voltage: 400V 16A / 400V 32A / 400V 63A
- Penetration depth: 0.2-2 mm / 0.2-3 mm / 0.2-4 mm
- Dimensions: 1000 x 450 x 750 mm