HISWeld HIS16V31510 - Aktion
سعر ثابت بالإضافة إلى ضريبة القيمة المضافة
الحالة
جديد
الموقع
النمسا النمسا
more Images
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
بيانات عن الآلة
اسم الماكينة:
طاولة لحام
الشركة المصنعة:
HISWeld
طراز:
HIS16V31510 - Aktion
الحالة:
جديد
السعر والموقع
الموقع:
2351 Wiener Neudorf, Österreich النمسا
A21427667
رقم المرجع:
تحديث:
آخر مرة في ٠٧.٠٥.٢٠٢٦
وصف
neu
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
1500 x 1000 mm
3000 kg
272 kg
Godpfxjyq Srxo Aiajit
100 mm
12 mm
16 mm
THIS MODEL FORMS THE BASIS OF THE ENTIRE SYSTEM. IT CAN BE EXTENDED ON ALL FIVE SIDES AS REQUIRED.
Our tables are characterised by the high degree of hardness with our Cr75M+ hard chrome plating, the very high degree of accuracy of +/- 0.05 mm on the entire table surface and the tolerances of the hole diameters of the entire hole pattern.
3D standard welding and clamping table,
1500 x 1000 x 100 mm with Cr75M+ hard chrome plating
Table system: 16 mm
Material thickness: 12 mm
Including table substructure and standard table legs
* S355J2+N with Cr75M+ hard chrome plating
* Hole: 16 mm, material thickness: 12 mm
* Including coated table substructure
* Side panel 100 mm with 2-row hole pattern and 25 mm hole spacing
* Table top with 2-sided fine scaling and 50 x 50 mm grid line
* Rounded edges and holes
* Solid standard table legs with load capacity 1 tonne per leg; 500 kg per leg for castor model
مورد
مسجل منذ: 2006
٦٠٠ إعلانات عبر الإنترنت
Trustseal icon
اتصل
إرسال طلب
أرضus
ألمانيا
النمسا
سويسرا
الولايات المتحدة الأمريكية
المملكة المتحدة
فرنسا
بلجيكا
إسبانيا
المكسيك
إيطاليا
هولندا
بولندا
الاتحاد الروسي
بيلاروس (جمهورية بيلاروس)
أوكرانيا
إستونيا
تركيا
نيوزيلندا
أيرلندا
جمهورية التشيك
الدانمارك
فنلندا
السويد
النرويج
لوكسمبورغ
اليونان
ليتوانيا
لاتفيا
آيسلندا
البرتغال
البرازيل
فنزويلا
الأرجنتين
المجر
سلوفاكيا
رومانيا
مولدوفا
سلوفينيا
صربيا
الجبل الأسود
ألبانيا
كرواتيا
بلغاريا
مقدونيا الشمالية
البوسنة والهرسك
إسرائيل
مصر
المغرب
الهند
إندونيسيا
كوريا الجنوبية
اليابان
تايلاند
ماليزيا
فيتنام
الصين، جمهورية الصين الشعبية
تايوان
إيران
بنغلاديش
تعذر إرسال الطلب. يرجى المحاولة مرة أخرى لاحقًا.
هاتف & فاكس
+43 2236 ... إعلانات
قد تهمك أيضًا هذه الإعلانات.
إعلان صغير
ذراع الرافعة BRÜCK  Bandhaspel Bandanlage Winder AH 12/1600   12000 kg x 1600mm  (1463)
more images
المجر Tatabánya
٢٬٥٥٢ km
ذراع الرافعة