R80K-2300
آلة الطحن CNC
Hedelius
R80K-2300
سنة الصنع
٢٠٠٩
الحالة
مستعمل
الموقع
ألمانيا
بيانات عن الآلة
- اسم الماكينة:
- آلة الطحن CNC
- الشركة المصنعة:
- Hedelius
- طراز:
- R80K-2300
- سنة الصنع:
- ٢٠٠٩
- الحالة:
- جاهز للاستخدام (مستعمل)
السعر والموقع
- الموقع:
- Deutschland
- A21788393
- رقم المرجع:
- INNO31276
- تحديث:
- آخر مرة في ٢٤.٠٤.٢٠٢٦
وصف
Travel X/Y/Z: 2300mm/800mm/600mm, table dimensions X/Y: 1400mm/750mm, rotary table dimensions X/Y: 800mm/630mm, spindle speed: 12000rpm, tool positions: 30, tool holder: SK40, coolant pressure: 20bar, feed rate: 30m/min, rapid traverse: 40m/min. Machine dimensions X/Y/Z: approx. 6200mm/3700mm/3600mm, weight: approx. 16000kg, control: Heidenhain iTNC 530, control hours: 63330h, machine hours: 61892h, operating hours: 28295h. Including internal coolant supply, 3D measuring probe, chip conveyor and linear measuring system. Documentation available. An on-site inspection is possible.