This 4-axis CHIRON FZ 18 W was manufactured in 1993. It features dual 4th axes and is equipped with a SIEMENS SINUMERIK control system, enhancing its precision and efficiency. The addition of a chip conveyor aids in maintaining a clean work environment. Consider the opportunity to buy this CHIRON FZ 18 W vertical machining center. Contact us for more information about this machine.
Gsdpfoyaadusx Af Esit
Machine Benefits
Technical Machine Benefits
• Axes: 4 with 2x 4th axis
Gsdpfoyaadusx Af Esit
Machine Benefits
Technical Machine Benefits
• Axes: 4 with 2x 4th axis
قد تهمك أيضًا هذه الإعلانات.
إعلان صغير
Gussago
٢٬٧٧٧ km
تشيرون FZ18W
ChironFZ18W
ChironFZ18W
إعلان صغير
Bad Bramstedt
٣٬٤٧١ km
مركز بالقطع العمودي
CHIRONFZ 15 W
CHIRONFZ 15 W
Lipie
مركز المعدات
CHIRONFZ18 W
CHIRONFZ18 W
إيطاليا
تشيرون FZ18W
CHIRONFZ18W
CHIRONFZ18W
ألمانيا
مركز تشغيل رأسي
ChironFZ 22 L – 2600 High Speed
Donzdorf
مركز طحن
ChironFZ 12 KW
ChironFZ 12 KW
Heilbronn
مركز تشغيل رأسي
DugardEagle 1000
DugardEagle 1000
Sprendlingen
CHIRON FZ22 W مع طاولة تبديل
ChironFZ 22 W
ChironFZ 22 W