Double mitre saw ALFAMACCHINE T350
Gedpfx Aewwhhdeiaoit
Double saw for 45-degree angle cuts
Blade diameter: 350 mm
Blade bore diameter: 30 mm
Blade speed: 3,000 rpm
Motors: 2×1.5 kW
Air requirement: 5–7 bar
Cutting width: 15–80 mm
Cutting height: 10–80 mm
تمت ترجمة الإعلان تلقائيًا. قد تحدث أخطاء في الترجمة.
Gedpfx Aewwhhdeiaoit
Blade diameter: 350 mm
Blade bore diameter: 30 mm
Blade speed: 3,000 rpm
Motors: 2×1.5 kW
Air requirement: 5–7 bar
Cutting width: 15–80 mm
Cutting height: 10–80 mm